:

Trener personalny, absolwent AWF w Gorzowie Wlkp., właściciel i manager Fitnessfery. Sport to całe moje życie, a wszystko co robię w sposób pośredni lub bezpośredni jest z nim związane. Moją szczególną pasją od zawsze jest koszykówka oraz spinning. Stale rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w licznych konwencjach oraz warsztatach fitness. Główna maksyma w pracy z klubowiczami to nie szkodzić 🙂 Zawsze największy nacisk kładę na poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz na atmosferę panującą podczas moich treningów.

Specjalizacja
Spinning
Schwinn cycling to znacznie więcej niż trening wytrzymałościowo-siłowy. To przede wszystkim ciekawy sposób pracy nad samym sobą, tworzenia silnego umysłu, pomagający zwalczać problemy i panować nad stresem. Dzięki takim zajęciom na rowerach można świetnie oderwać się od rzeczywistości i połączyć pracę nad ciałem z prawdziwym relaksem – mimo sporego wysiłku.
TRENING FUNKCJONALNY
Poziom doskonalenia
  • Trening personalny 100 %
  • TRX 97 %
  • PUMP 96 %
  • TRENING FUNKCJONALNY 100 %
  • Spinning 100 %

Poznaj innych trenerów

Wybierz idealny dla siebie typ trenigu, osiągnij wymarzone rezultaty

Kawa i wysiłek fizyczny uzależniają. Lubię, gdy wokół mnie coś się dzieje. Bez sportu i towarzyszącego mu zastrzyku endorfin, otaczająca rzeczywistość szybko staje się szara i dopada mnie chandra…. Przygodę z fitnessem zaczęłam ponad 10 lat temu, początkowo tylko jako uczestniczka zajęć, chcąca zadbać o zdrowie i figurę. Później stało się to moim sposobem na pokonywanie własnych słabości, odreagowanie stresu – i tak już zostało do dziś. Z jedną różnicą: teraz, lubię stanąć przodem do grupy i poprowadzić zajęcia dające niezły wycisk i ogromną satysfakcję. W wolnym czasie biegam, chodzę na długie spacery i czytam… blogi kulinarne, wyszukując ciekawe przepisy, bo luuubię gotować.
    Założycielka i właścicielka Fitnessfery, trener personalny, instruktorka fitness, pilates, zumby i jogi. Swoją przygodę z fitnesem rozpoczęłam w 2010 roku i od tej pory stał się on moją ogromną pasją i zdominował moje życie. Uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach, aby rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia i podążać za trendami. Uważam, że każda forma ruchu powinna dawać radość i zadowolenie, więc prowadząc swoje zajęcia i treningi dążę do tego aby ich uczestnicy dobrze się na nich czuli, a także realizowali swoje cele. Moim celem są Wasze cele.
      Rozpoczęło się od uczestnictwa na zajęciach w Fitnessferze, a przerodziło się to w miłość do aktywności fizycznej! Certyfikowana instruktorka fitness i Spinning, która całą swoją wiedzę i energię przekazuje wszystkim, z którymi ma okazję pracować. Zaangażowana, sumienna i niezmiennie uśmiechnięta.